یخچال هوشمندی که با شعور است و صاحبش را درک می کند!

یخچال هوشمندی که با شعور است و صاحبش را درک می کند!

یخچال هوشمند از طریق فناوری یادگیری هوشمندانه، آسایش و راحتی بیشتری را برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم میکند

به گزارش به تام به نقل از خبرگزاری مهر  فناوری جدید یادگیری هوشمندانه با هدف پیشرفته‌تر کردن قابلیت‌های لوازم خانگی امروزی، به عنوان راهکاری برای هوشمندسازی سبک زندگی، در نمایشگاه CES۲۰۱۷ به نمایش گذاشته می شود.

فناوری جدید یادگیری هوشمندانه با هدف پیشرفته تر کردن قابلیت های لوازم خانگی امروزی، روی یخچال ها هم به کار گرفته شد. کمپانی کره ای ال جی الکترونیکس با هدف پیشرفته تر کردن سبک زندگی، قابلیت های جدیدی را در یخچال هوشمند عرضه و از فناوری جدید یادگیری هوشمندانه در این کالا پرده برداری کرد. این قابلیت یخچال امکان میدهد تا با گردآوری و بررسی الگوهای سبک زندگی مشتری به مرور زمان کاربران را بهتر درک کنند!
این فرایند بدون پایان است و با گذشت زمان  قطعا بهتر هم میشود تا راهکارهای جدیدی برای رسیدن به فناوری اینترنت اشیاء به دست آید.
یخچال هوشمند از طریق فناوری یادگیری هوشمندانه، آسایش و راحتی بیشتری را برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم میکند. یادگیری هوشمندانه این یخچال با تحلیل الگوهای استفاده و مصرف مواد غذایی پیش بینی فعالیتهای خانواده را بر اساس رفتارهای گذشته انجام میدهد.
مانند پر کردن خودکار جایخی در زمان خاصی از روز که آب سرد بیشتر مورد نیاز است. در فصل تابستان، وقتی یخچال هوشمند حس کند دما و رطوبت به نحوی است که ممکن است منجر به
فاسد شدن مواد غذایی شود، میتواند سیستم استریلیزاسیون چهارمرحله ای را خودبه خود فعال و راه اندازی کند تا مطمئنش ویم که به این طریق عمر مواد غذایی بیشتر می شود.

 

مشاهده سبد درخواست