با نصب قفل دیجیتال 26 ساعت در شبانه روز وقت دارید !

قفل های دیجیتال مانند سایر تکنولوژی های هوشمند راحتی و سرعت را به زندگی روزانه ما آورده اند . شاید دور از تصور نباشد که تا چند سال آینده تمامی قفل های کلیدی در هر مکانی با قفل الکترونیکی درب ها جایگزین شوند و کلیدها و قفل های کلیدی فقط در حد یک خاطره نوستالژیک شوند .

درباره طراحی داخلی و چگونگی ارائه طرح مناسب بیشتر بدانید

نقشه کشی ، ترسیم و طرح فضاهای داخلی درون یک ساختمان را طراحی داخلی می گویند . طراحی داخلی صحنه ای برای فعالیت های ما بوجود می آورد و بر شکل فعالیت های ما تاثیر می گذارد .

عناصر بصری در معماری و طراحی داخلی چه چیزهایی می باشند؟

در این مقاله به توضیح و تفسیر مهم ترین و پایه ای ترین عناصر مورد استفاده در طراحی داخلی و معماری می پردازیم.

طراحی روشنایی و انواع آن

طرح تجهیزات روشنایی و الگوی نوری که این تجهیزات می تابانند ، می بایستی با ویژگی های معماری یک فضا و الگوی استفاده از آن هماهنگ باشد . نور ، فضا را به جنبش می آورد و فورم ها و بافت ها را آشکار می کند.

با فنگ شویی و نظریه های آن بیشتر آشنا شوید

فنگ شویی که تارخچه اش به چین باز می گردد و در لغت به معنای باد و آب می باشد نام علمی است که محیط را از لحاظ زیبایی و کیفیت برقراری ارتباط با زندگی افراد خانواده بررسی می کند .

ا اصطلاحات پر کاربرد در معماری بیشتر آشنا شوید

معماری رشته ای جذاب است که دارای اصطلاحات اجرایی و تئوریک خاصی می باشد. در این متن این اصطلاحات و معانی آن ها بسط داده شده است.

سازه های بتنی

سازه های بتنی و فولادی دو نوع از مرسوم ترین انواع ساخت ساختمان هستند. در این متن با توضیح ساختمان های بتنی ، تفاوتش با سازه های فولادی و نحوه طراحی و اجرای آنها می پردازیم.

طراحی اتاق خواب و نکاتی در مورد نور و رنگ مناسب برای این فضا

طراحی اتاق خواب نیز مانند سایر فضاهای داخلی یک ساختمان تابع اصول و نکات اجرایی خاص خود می باشد، که با رعایت این اصول و قوانین ، آرامش و آسایش در محیط برای ساکنین ایجاد می گردد.

انواع دیوار پوش ها

دیوار ها بخشی از خانه هستند که با تغییر در ظاهر آنها میتوان تاثیر زیادی در زیبایی کل فضای منزل داشت . در این متن انواع دیوار پوش ها ارائه شده است.

طراحی داخلی و مراحل آن

طراحی داخلی فرآیندی جهت شکل بخشیدن به فضای داخلی توسط عناصر موجود ، جهت بهبود عملکرد آن فضا می باشد . در این مقاله مراحل و روند طراحی داخلی معرفی و بررسی شده است.

مشاهده سبد درخواست